Barometr karier zawodowych

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tegorocznej edycji trendence Graduate Barometer, które jest największym europejskim badaniem opinii studentów na tematy związane z karierą i edukacją. W zeszłym roku w badaniu wzięło udział ponad 300 000 studentów z 1000 uniwersytetów z 24 krajów w Europie, w tym ponad 15000 studentów z Polski. Zależy nam, żeby w tym roku również studenci UWM dołączyli do tego grona.

Uczelnia, której studenci biorą udział w badaniu otrzyma raport, w którym zawarte są wyniki studentów danej uczelni przedstawione na tle ogólnopolskim i europejskim. 

Studenci, biorący udział w badaniu, zyskują również szereg korzyści. Pierwszą z nich jest to, że ich opinie trafiają do pracodawców oraz uczelni, co może przełożyć się na ich przyszłą karierę zawodową i edukację, Po zakończonym badaniu każdy student może pobrać bezpłatną publikację „trendence Career Guide", w której znajdzie m.in. informacje związane z prawidłowym przygotowaniem dokumentów rekrutacyjnych oraz oczekiwaniami pracodawców. Bedą tam także wyniki badania trendence Graduate Barometer 2014, dotyczące polskich studentów, przedstawione na tle wyników europejskich.

Dodatkowo uczestnicy badania biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W tym roku tylko dla polskich studentów – Samsung Galaxy Tab 4.

Więcej informacji na stronie www.hrminstitute.pl lub na https://www.facebook.com/hrminstitute