Olsztyn Green Festival razem z UWM

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie ponownie został partnerem jednego z najciekawszych letnich wydarzeń muzycznych w Olsztynie. W tym roku uczestnicy Olsztyn Green Festival będą mogli popływać jachtem z Yacht Klub UWM, zanurkować z Akademickim Klubem Płetwonurków Skorpena czy zagrać w specjalną mega wersję gry Monopoly UWM.

Szósta edycja Olsztyn Green Festival odbędzie się w czwartek, piątek i sobotę 15-17 sierpnia nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Po raz pierwszy w historii festiwalu wydarzenie będzie trwało trzy dni. Podczas długiego sierpniowego weekendu na dwóch scenach będziemy mogli usłyszeć czołowych polskich wykonawców, takich jak Nosowska, Lao Che, Rasmentalism, Mrozu, Voo Voo, Mela Koteluk, Pro8l3m, Organek, Łąki Łan, Sokół, Andrzej Piaseczny i wielu innych. Jednak Olsztyn Green Festival to coś więcej niż muzyka. Prócz koncertu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dodatkowych. W programie znalazło się miejsce na spotkania z ciekawymi postaciami, gry i zabawy w tym wspólnie z UWM.

I tak w czwartek, piątek i sobotę w godzinach od 15 do 18 uczestnicy będą mogli popływać po jeziorze Ukiel z Yacht Klub UWM i zagrać w dużą wersję gry Monopoly. Dodatkowo w tych samych godzinach w sobotę wszyscy zainteresowani będą mogli przekonać się jak wygląda świat pod wodą podczas podwodnych spacerów z Akademickim Klubem Płetwonurków Skorpena.

To nie pierwszy raz, kiedy największa uczelnia w regionie włącza się w organizację Olsztyn Green Festival. Udział w jednym z najpopularniejszych cyklicznych wydarzeń w Olsztynie to element promocji uczelni. Impreza cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i przyciąga wiele młodych osób z całej Polski.

Festiwal odbywa się co roku w połowie sierpnia, tuż przed rekrutacją uzupełniającą na UWM, która rusza 6 września.

CZWARTEK, PIĄTEK I SOBOTA

Wspólna gra w Monopoly UWM

Popływaj yachtem razem z Yacht Klub UWM.

Akademicki Klub Płetwonurków SKORPENA
Nurkowanie, „podwodne spacery”: