Letni kurs polsko-japoński

Zapraszamy studentów studiów 2. lub 1. stopnia kształcenia do udziału w atrakcyjnym międzynarodowym 3. kursie letnim pt: „Hydrobiologyn and inland environmental science in Poland”.

Kurs organizuje Wydział Nauk Rybackich Uniwersytetu Hokkaido i Katedra Zoologii Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie, a odbędzie się w dniach od 14 do 27 września 2018 r. Udział w nim jest bezpłatny.

Uczestnikami kursu będą studenci (5 osób) Faculty of Fisheries Sciences, Uniwersytetu Hokkaido (Japonia)i studenci (5 osób) UWM w Olsztynie. Każdy uczestnik odbędzie 62 godz. różnych form zajęć dydaktycznych i innych. Studenci uzyskają certyfikat ukończenia kursu i 4 pkt. ECTS Informacje, formularz aplikacji i harmonogram kursu na stronie Wydziału Biologii i Biotechnologii w zakładce Aktualności! link do strony http://wbib.uwm.edu.pl/aktualnosci/zaproszenie-dla-studentow-do-udzialu-w-japonsko-polskim-kursie-letnim

Zgłoszenia w terminie do 10 sierpnia (piątek) 2018 r. proszę przesłać na adres: dorota.hotowczyc@uwm.edu.pl lub adresy koordynatorów podane poniżej. Zajęcia poprowadzą pracownicy Uniwersytetu Hokkaido, pracownicy i doktoranci Katedry Zoologii, Katedry Ekologii (WBiB), Wydziału Nauk o Środowisku oraz Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie. Zajęcia odbywać się będą w Laboratorium Diagnostyki Molekularnej i w Katedrze Zoologii.

Kurs Letni „Hydrobiology and inland environmental science in Poland” oraz wymiana studentów finansowane są przez Wydział Nauk Rybackich Uniwersytetu Hokkaido i Katedrę Zoologii Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie i odbywają się dzięki porozumieniu o współpracy obu uczelni.

Na zdj.uczestnicy zeszłorocznego kursu.

Odpowiemy na wszystkie pytania:
Alicja Boroń, koordynator;alibo@uwm.edu.pl
Lech Kirtiklis, koordynator;leo@uwm.edu.pl

w kategorii