Kortowski Mikołaj spisał się na medal

Udało się! Asia dostanie nowy wózek. Samorząd studencki UWM przekazał Asi symboliczny czek, na kwotę 15 247 zł. Kortowscy Mikołaje znowu nie zawiedli.

W grudniu samorząd studencki UWM ogłosił jak co roku akcję Kortowski Mikołaj. Tym razem była to zbiorka pieniędzy na nowy wózek dla Asi. Asia Łuczyńska jest studentką II roku administracji cyfryzacji. Choruje od urodzenia i porusza się na wózku. W wolnym czasie jest wolontariuszką i pomaga osobom niepełnosprawnym. Więcej o Asi dowiesz się tutaj.

„Nie będziemy ukrywać, że VII. edycja była nad wyraz wymagająca i inna niż wszystkie do tej pory - informuje samorząd studencki UWM. - Mimo obecnej sytuacji, która dla nikogo nie jest łatwa, wszelkim przeciwnościom losu i całkowitego przeniesienia zbiórki do Internetu udało się zebrać wymaganą kwotę, dzięki której Asia będzie mogła ułatwić swoje codzienne życie."

Chcemy w imieniu Asi oraz swoim podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do zebrania tej kwoty, dokładali swoje cegiełki oraz licytowali. Bez Waszego zaangażowania nie byłoby to możliwe

Ogromne podziękowania składamy również wszystkim osobom prywatnym, instytucjom i przedsiębiorstwom, które wystawiły przedmioty na licytację lub złożyły datki. Okazało się to kluczowe w powodzeniu zbiórki!

Michelin, Praca w Michelin, Magic Fit Catering, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Robert Makłowicz, Artur Chojecki wojewoda warmińsko-mazurski, Paweł Papke - poseł na Sejm RP, Andrzej Gawliński, Enej, Prezencik, Prosta 38 Restaurant, Aquafly.eu, Peruwianka - alpaki na Warmii, Lady Galaxy, Stajnia „Pod Olchą”, Pasibus, Pasibus Olsztyn, Barbear Aleja Warszawska 29 Olsztyn, Baba Jaga Torty Danuta Jaczyńska, Sniper, dr Jerzy Akińcza, Dominika Wiśniewska.

opr. lek, fot. Mateusz Kowalski, Maria Koper