Kolędnicy zawitali

Przedświąteczna kolędowa wizyta studentów Wydziału Sztuki UWM w Rektoracie to uniwersytecka tradycja. Tak było iw tym roku. Kolędnicy z Gwiazdą Betlejemską odwiedzili władze uczelni oraz zjawili się na posiedzeniu senackiej Komisji ds. Rozwoju i Finansów. Były żartobliwe wierszyki i przyśpiewki, kolędy, częstowanie pierniczkami. W rewanżu kolędnicy otrzymali od władz uczelni słodycze. W Rektoracie już zagościł świąteczny nastrój. Ze studentami z Wydziału Sztuki zjawiła się mgr Ewa Zuba z Zakładu Teorii Muzy
Chociaż do świąt pozostało jeszcze kilka dni, w Rektoracie pojawili się już kolędnicy. Z gwiazdą betlejemską, żartobliwymi wierszykami i przyśpiewkami.

Przedświąteczna kolędowa wizyta studentów Wydziału Sztuki UWM w Rektoracie to uniwersytecka tradycja. Tak było i w tym roku. Kolędnicy z gwiazdą betlejemską odwiedzili władze uczelni oraz zjawili się na posiedzeniu senackiej Komisji ds. Rozwoju i Finansów. Były żartobliwe wierszyki i przyśpiewki, kolędy, częstowanie pierniczkami. W rewanżu kolędnicy otrzymali od władz uczelni słodycze. W Rektoracie już zagościł świąteczny nastrój.

Ze studentami z Wydziału Sztuki zjawiła się mgr Ewa Zuba z Zakładu Teorii Muzyki i Edukacji Muzycznej Instytutu Muzyki UWM, która jest inicjatorką i inspiratorką tej studenckiej akcji.

mah

w kategorii