IV Bieg Uniwersytecki

bieg plakat
3 czerwca odbędzie się IV Bieg Uniwersytecki. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do udziału w tym sportowym święcie Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego.

Impreza jest przeznaczona dla całych rodzin. Przed startem głównym na stadionie w Kortowie o godz. 11.30 odbędzie się bieg dla dzieci w 3 kategoriach wiekowych klasy 1-3, 4-6 i gimnazjaliści. Potem w trakcie imprezy na stadionie będą się  odbywać zabawy rekreacyjno-sportowe dla dzieci, pod hasłem „Lekkoatletyka dla każdego”.

Podczas biegu głównego do pokonania będzie około 10-kilometrowa trasa po malowniczym terenie Kortowa. Start o godz. 12.

Zawodnicy, którzy zapisali się na listę i wpłacą wpisowe otrzymają pakiet startowy, a w nim koszulkę i gadżet niespodziankę. Ponadto na trasie będą mogli korzystać z napojów i strefy odpoczynku po biegu. Otrzymają także bezpłatny posiłek. Zwycięzcy otrzymają m.in. nagrody pieniężne, a wszyscy, którzy zmieszczą się w limicie czasu wynoszącym 90 minut - medale pamiątkowe. Imprezę uświetni występ czirliderek – studentek UWM.

Wedlug stanu na 29 maja na listę uczestników wpisane były 372 osoby. Zapisywać można się jeszcze osobiście w biurze biegu, czyli w siedzibie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UWM ul. Prawocheńskiego 7, 10-720 Olsztyn, tel. (0-89) 523 33 08 w piątek 2czerwca w godz. 15.16.30 i w sobotę 3 czerwca w godz. 9-10.30.  Wpisowe wynosi 40 zł.

Szczegóły dotyczące startu na stronie: bieguniwersytecki.uwm.edu.pl

 

 

 

 

 

1. Bieg dzieci.

2. Lekkoatletyka dla każdego.

w kategorii