CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ – IV EDYCJA 2018/2019

Wzorem lat ubiegłych pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego przygotowali cykl spotkań edukacyjnych zatytułowanych CZWARTKI Z HUMANISTYKĄ, na które składać się będą interesujące wykłady i warsztaty skierowane do młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych.

Chcemy w ten sposób wspierać młodzież szkolną w pracy nad poszerzeniem wiedzy i zainteresowań, jednocześnie prezentując jej środowisko akademickie, obszary naszej działalności naukowej oraz możliwości rozwoju przyszłej kariery zawodowej.

Naszą ofertę przygotowaliśmy tak, by była ona atrakcyjna dla uczniów. Zadbaliśmy też o to, by prezentowali ją pracownicy naszego Wydziału, którzy mają doświadczenie w pracy z młodzieżą i są pasjonatami. W ramach każdego cyklu spotkań zaoferujemy wykłady i/lub warsztaty realizowane przez przedstawicieli wszystkich kierunków, znajdujących się w ofercie dydaktycznej Wydziału Humanistycznego.

Harmonogram CZWARTKÓW Z HUMANISTYKĄ:

-          14 lutego 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 7 lutego)

-          21 marca 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 14 marca)

-          11 kwietnia 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 4 kwietnia)

-          23 maja 2019 (zgłoszenia przyjmujemy do 16 maja)

Zainteresowanych nauczycieli bardzo proszę o wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres e-mail: monika.rubacha@uwm.edu.pl (tel. 89 524 63 94).
W związku z ograniczoną liczbą miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z Państwem i otwarci na Państwa sugestie w kwestii naszej oferty. Zachęcam do skorzystania z niej wierząc, że nasza inicjatywa spotka się z życzliwym przyjęciem z Państwa strony.